MadDriver

Pamiętacie pierwszy bezalkoholowy New England IPA i pierwsze bezalkoholowe piwo w stylu IPA w Polsce? Linia piw bezalkoholowych Mad Driver była produkowana od 2018 do 2019 roku. Cały czas myśleliśmy o powrocie do naszego trochę zwariowanego jak na tamte czasy pomysłu. Obecnie skupiliśmy się na udoskonaleniu procesu produkcji. Testujemy nowe szczepy drożdży, min. 11 szczepów wyizolowanych ze środowiska naturalnego przez zespół naukowy UŚ w ramach projektu „Komplekowa usługa izolacji, charakterystyki i namnażania drożdży gotowych do zastosowania w produkcji 2 000-10 000 litrów piwa przez potencjalnych odbiorców (browary rzemieślnicze)” (2/NAB1/II+/2017). Już mogliśmy się podzielić pierwszymi efektami naszej pracy i mamy nadzieję, że już niedługo wdrożymy produkcję na większą skalę. 

Oferujemy produkcję piwa bezalkoholowego na zamówienie wg indywidualnie opracowanej receptury. Możemy dostarczyć piwo o dowolnych parametrach i w dowolnym stylu. Nie ma też żadnych ograniczeń co do użytych dodatków takich jak soki czy pulpy owocowe, całe owoce czy też zioła i przyprawy. Zrealizujemy każdy pomysł. Minimalna wielkość zamówienia to 200l ale jesteśmy w tym względzie elastyczni więc w niektórych przypadkach mniejsza ilość też jest możliwa. Zapraszamy do kontaktu.

Produkt oferowany jest w związku z projektem realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) pn. „Wzrost konkurencyjności firmy przez wdrożenie innowacyjnej linii produkcyjnej do profilowania drożdży piwowarskich oraz małoseryjnych warek testowych.” 

MadDriver piwo bezalkoholowe butelki